oßrodek psychoterapii i rozwoju osobistego

Zespół

To, co charakteryzuje nasz Zespół to bardzo wysokie kompetencje oraz bogate doświadczenie zawodowe zdobywane przez lata w różnorodnych placówkach. Co więcej, przez cały czas pogłębiamy naszą wiedzę oraz rozumienie człowieka, jego zdrowia i zaburzeń psychicznych, a także dzielimy się tym z innymi osobami pracującymi w obszarze pomagania.

W naszej pracy kierujemy się głównie psychodynamicznym i psychoanalitycznym rozumieniem człowieka i jego problemów. Część z nas posiada dodatkowo kompetencje w zakresie prowadzenia systemowej terapii rodzin i par, coachingu i treningu uważności. Doskonalimy swoje umiejętności zawodowe w najlepszych ośrodkach w Polsce i zagranicą (m.in. Studium Psychoterapii Analitycznej, Instytut Psychiatrii i Neurologii, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”).

Współpracujemy z publiczną oraz uspołecznioną służbą zdrowia (szpitale i poradnie zdrowia psychicznego i rodzinne) oraz z uczelniami wyższymi (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet SWPS, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Wyższa Szkoła Pedagogiczna ZNP, Collegium Civitas), jesteśmy członkami uznanych towarzystw, zrzeszających profesjonalistów (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej).

Aleksandra Denst-Sadura

psycholog, psychoterapeutka, socjolog

Monika Długokęcka

Monika Długokęcka

psycholog, psychoterapeutka

Agnieszka Łączyńska

Agnieszka Łączyńska

psycholog, psychoterapeutka dorosłych, dzieci i młodzieży

Julia Jastrzębska

Julia Jastrzębska

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Sylwia Kuczyńska

Sylwia Kuczyńska

psycholog, psychoterapeuta indywidualny i rodzinny

Dorota Marko-Wonka

Dorota Marko-Wonka

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Dominika Szkoda-Nowicka

Dominika Szkoda-Nowicka

psycholog, specjalista psychiatra, certyfikowana psychoterapeutka, analityk grupowy

Barbara Tyboń

Barbara Tyboń

certyfikowana psychoterapeutka, licencjonowany coach