oßrodek psychoterapii i rozwoju osobistego

Zespół

To, co charakteryzuje nasz Zespół to bardzo wysokie kompetencje oraz bogate doświadczenie zawodowe zdobywane przez lata w różnorodnych placówkach. Co więcej, przez cały czas pogłębiamy naszą wiedzę oraz rozumienie człowieka, jego zdrowia i zaburzeń psychicznych, a także dzielimy się tym z innymi osobami pracującymi w obszarze pomagania.

W naszej pracy kierujemy się głównie psychodynamicznym i psychoanalitycznym rozumieniem człowieka i jego problemów. Część z nas posiada dodatkowo kompetencje w zakresie prowadzenia systemowej terapii rodzin i par, coachingu i treningu uważności. Doskonalimy swoje umiejętności zawodowe w najlepszych ośrodkach w Polsce i zagranicą (m.in. Studium Psychoterapii Analitycznej, Instytut Psychiatrii i Neurologii, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”).

Współpracujemy z publiczną oraz uspołecznioną służbą zdrowia (szpitale i poradnie zdrowia psychicznego i rodzinne) oraz z uczelniami wyższymi (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet SWPS, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Wyższa Szkoła Pedagogiczna ZNP, Collegium Civitas), jesteśmy członkami uznanych towarzystw, zrzeszających profesjonalistów (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej).

Agnieszka Łączyńska

Agnieszka Łączyńska

psycholog, psychoterapeutka dorosłych, dzieci i młodzieży

Aleksandra Denst-Sadura

psycholog, psychoterapeutka, socjolog

Barbara Tyboń

Barbara Tyboń

certyfikowana psychoterapeutka, licencjonowany coach

Dominika Szkoda-Nowicka

Dominika Szkoda-Nowicka

psycholog, specjalista psychiatra, certyfikowana psychoterapeutka, analityk grupowy

Dorota Marko-Wonka

Dorota Marko-Wonka

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Julia Jastrzębska

Julia Jastrzębska

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Monika Długokęcka

Monika Długokęcka

psycholog, psychoterapeutka

Sylwia Kuczyńska

Sylwia Kuczyńska

psycholog, psychoterapeuta indywidualny i rodzinny