oßrodek psychoterapii i rozwoju osobistego

Zespół

Ośrodek Dobra4 tworzą psychoterapeutki pracujące w podejściu psychoanalitycznym, psychodynamicznym, systemowym oraz integracyjnym. Nasze kompetencje potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami, potwierdza je także fakt, że od 2008 roku nieprzerwanie funkcjonujemy na warszawskim Powiślu.

Jesteśmy członkiniami uznanych towarzystw, zrzeszających profesjonalistów: Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i Ośrodka Analizy Grupowej „Rasztów”. Współpracowałyśmy i współpracujemy z wieloma instytucjami, znajdują się wśród nich m.in. szpitale, poradnie zdrowia psychicznego i poradnie rodzinne, fundacje i stowarzyszenia działające w obszarze zdrowia psychicznego oraz uczelnie wyższe (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet SWPS, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Wyższa Szkoła Pedagogiczna ZNP, Collegium Civitas).

Tak jak proces psychoterapii można ująć jako poszukiwanie nowych, lepszych odpowiedzi na to, co przynosi życie, tak również zawód psychoterapeuty  oznacza niekończący się proces poszukiwań i uczenia się. Dlatego też niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę i rozumienie człowieka, superwizujemy naszą pracę, uczymy siebie i innych, i staramy się przyjmować Państwa z otwartymi umysłami.

 

 

Agnieszka Łączyńska

Agnieszka Łączyńska

psycholog, psychoterapeutka dorosłych, dzieci i młodzieży

Aleksandra Denst-Sadura

psycholog, psychoterapeutka, socjolog

Barbara Tyboń

Barbara Tyboń

certyfikowana psychoterapeutka, licencjonowany coach

Dominika Szkoda-Nowicka

Dominika Szkoda-Nowicka

psycholog, specjalista psychiatra, certyfikowana psychoterapeutka, analityk grupowy

Dorota Marko-Wonka

Dorota Marko-Wonka

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Julia Jastrzębska

Julia Jastrzębska

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka

Monika Długokęcka

Monika Długokęcka

psycholog, psychoterapeutka

Sylwia Kuczyńska

Sylwia Kuczyńska

psycholog, psychoterapeuta indywidualny i rodzinny